درباره ما

شرکت تولیدی امجد پلاستیک (تحت پوشش وزارت صنعت ، معدن وتجارت) در سال 1362 با هدف تولید ظروف بسته بندی پلاستیکی تاسیس گردید . اکنون پس از سالها تلاش وکسب تجربه و اعتبار در بازار تولید در جهت نوآوری و با تکیه بر بیش از ربع قرن فعالیت و شناخت بازار های داخلی و خارجی ، مفتخر است که کلیه محصولات خود را جهت بسته بندی انواع محصولات شیمیایی ، صنعتی ، مواد غذایی و غیره به مشتریان محترم عرضه نماید .

این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز و همچنین داشتن دستگاههای بادی و تزریق پلاستیک فول اتوماتیک و با ظرفیتهای مختلف قادر به تولید ظروف بسته بندی(بادی وتزریقی) از نيم لیتری الی 22 لیتری میباشد و به علت تولید محصولات با کیفیت مناسب و همچنین تحویل به موقع مورد استقبال شرکت های معتبر و تراز اول قرار گرفته است و در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و اصل مشتری مداری ، این شرکت دارای بخش مهم کنترل کیفی میباشد که کلیه محصولات تولیدی در فرایند تولید مورد آزمایش های استاندارد قرار میگیرد.

amjad plast

در اين راستا ،  شركت نيز داراي پروانه بهره برداري ، پروانه بهداشت ، و پروانه ساخت مي باشد . همچنین این شرکت جهت رفع نیاز مشتریان به چاپ ، خود را به واحد چاپ هاي سیلک ، IML، هيت ترنسفر ، افست  تجهیز نموده است.

ضمنا مفتخریم اعلام نماییم با بهره گیری مناسب از امکانات کافی و مدرن ترین دستگاهها ، محصولات در خواستی شما را تولید نماییم. سعی وهدف ما همواره بهره گیری از تجربیات ،پیشنهادات و استقبال از انتقادات شما عزیزان جهت ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود میباشد .

گواهینامه ها

keyboard_arrow_up
واتس اپ شرکت تولیدی امجد پلاستیک
ارسال از طریق WhatsApp